Susikurkite komforto oazę!

Susisiekite su mumis

Vėdinimo, oro kondicionavimo paslaugos | Skardos gaminiai

Įmonės sėkmingą veiklą sąlygoja laiku atlikti užsakymai, gera darbų kokybė. 

Dirbame visuose didžiuosiuose
Lietuvos miestuose.

Bendrovė turi gerą gamybinę bazę, kurioje gaminami įvairių išmatavimų ortakiai, fasoninės dalys.

Šildymas

Šildymas

Orinio šildymo projektavimo paslaugos.


Jau akmens amžiuje žmogus išmoko naudoti ugnį šilumai ir maistui ruošti. Esant žemesnei nei komfortinė aplinkos temperatūra, žmogus jaučiasi nepatogiai, sumažėja jo produktyvumas, kyla neigiamos emocijos. Ilgesnį laiką būnant vėsioje aplinkoje, žmogus gali susirgti.

Mūsų įmonė teikia konsultavimo, šildymo sistemų projektavimo, montavimo bei jų aptarnavimo paslaugas. Esant poreikiui, padėsime išsirinkti, įsigyti ir įrengsime Jums tinkamiausią šilumos šaltinį (šilumos siurblį). Šildymas šilumos siurbliais yra sparčiai populiarėjantis šildymo būdas, kai patalpų komfortinei temperatūrai palaikyti naudojama grunto, vandens telkinio ar lauko oro temperatūra.

Oro kondicionavimas

Oro kondicionavimas

Daugumai žmonių oro kondicionavimas asocijuojasi su oro vėsinimu. Deja, į šią sąvoką įeina daug daugiau procesų. Kondicionuojamas - tai drėkinamas, sausinamas, vėsinamas, jonizuojamas oras, siekiant sukurti žmonėms bei technologiniams procesams tinkamą mikroklimatą.

Šiais laikais oro kondicionierius jau nebėra prabangos prekė, o tapo vienas iš pagrindinių buitinių prietaisų kaip ir radiatorius ar šaldytuvas.

Viršutiniame dešiniajame kampe pateiktojo oro kondicionavimo galingumo skaičiuoklėje galite apskaičiuoti Jūsų patalpai reikalingo kondicionieriaus galingumą.

Skaičiuoklė
Vėdinimas

Vėdinimas

Žmogus judėdamas į aplinką išskiria apie 500 skirtingų cheminių medžiagų. Ilgą laiką būdamas sandarioje ir nevėdinamoje patalpoje, žmogus ima jausti blogus kvapus, galvos skausmą, kitus negalavimus. Šis reiškinys buvo pastebėtas gana seniai ir yra vadinamas “ligoto pastato sindromu”. Dėl šios priežasties visos patalpos, kuriose būna žmogus, turi būti mechaniškai ar bent natūraliai vėdinamos.

Vėdinimo sistemos turi būti įrengtos pagal Statybų techninių reglamentų reikalavimus.
Pagal juos, kvalifikuoti mūsų įmonės darbuotojai parengs tinkamą vėdinimo sistemos projektą. Siekiant taupyti energiją, beveik kiekvienoje naujai įrengiamoje vėdinimo sistemoje yra naudojami šilumogrąžos įrenginiai. Tai įtaisai, skirti išmetamo oro energiją panaudoti tiekiamam šviežiam orui sušildyti.

  Kodėl reikalingas vėdinimas?

Energijos naudingumo sertifikatas

Energinio naudingumo sertifikavimas

Pastatų energinio naudingumo sertifikavimas privalomas:

Statant, parduodant ar išnuomojant pastatus. Pastato statytojas (užsakovas) ar savininkas pirkėjui ar nuomininkui šių pageidavimu pateikia pastato energinio naudingumo sertifikatą, kurio galiojimo laikas turi būti ne ilgesnis kaip 10 metų.

Didesniems kaip 1000 kvadratinių metrų naudingojo ploto viešbučių, administracinės, prekybos, paslaugų, maitinimo, transporto, kultūros, mokslo, gydymo ir poilsio paskirties pastatams. Šiuose pastatuose gerai matomoje vietoje turi būti iškabintas žmonėms gerai įžiūrimas ne senesnis kaip 10 metų pastato energinio naudingumo sertifikatas.

Kapitaliai renovuojamiems pastatams, kurių naudingasis plotas didesnis kaip 1000 kvadratinių metrų. Šio punkto reikalavimai taikomi tiek, kiek tai techniškai, funkciniu požiūriu ir ekonomiškai įmanoma.

Sodo nameliams, jei juose yra įrengtas šildymas (krosnis) ir yra įrašas NTR pažymėjime.

Pastatų energinis naudingumo sertifikavimas:

skardos gaminiai

Skardos gaminiai

Gaminame standartinius ir nestandartinius skardos gaminius pagal individualius
užsakymus.

kontaktai

Reikia pagalbos?

Mūsų įmonės darbuotojai atsakys į visus Jūsų klausimus ir padės priimti tinkamą Jums sprendimą.

Kontaktiniai tel.:
+370 698 71355
+370 698 34984

Skaičiuoklė

Pagrindiniai patalpos parametrai

Išoriniai šilumos šaltiniai